CD Projekt RED przygotowało animację wprowadzającą w świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci pojawiła się animacja wideo mająca za zadanie wprowadzić graczy w świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED przygotowali ją dla wszystkich tych, którzy oczekują na premierę trzeciej odsłony serii.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

Twórcy nadchodzącego Wiedźmin 3: Dziki Gon przygotowali dla graczy bardzo ciekawą animację mająca na celu wprowadzić mniej uświadomionych w twórczości Andrzeja Sapkowskiego w świat gry.

Animacja pozwala graczom niezaznajomionym z historią poznać ją od początku. Krótki, ale przepełniony treścią, montaż pokazuje nam początek Wiedźminów. Trzyminutowy filmik jest świetną okazją ku temu, aby zainteresowani Wiedźmin 3: Dziki Gon odpowiednio przygotowali się do poznania jego historii. Trzeba przyznać, że sama animacja została przygotowana całkiem przyzwoicie również od strony technicznej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na rynku dopiero 19 maja tego roku. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Miejmy nadzieję, że do tego czasu twórcy udostępnią nam jeszcze podobne materiały wideo oraz czysty gameplay.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/the-witcher-3-wild-hunt-recap-video.html]

Written By
More from Patryk

Games with Gold – oferta styczeń 2015

W sieci pojawiły się informacje na temat styczniowej oferty darmowych gier oferowanych...
Read More