CD Projekt RED opublikowało swoje podsumowanie gamescom 2014

Zespół CD Projekt RED pojawił się na targach gamescom 2014 i oczarował graczy grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. W sieci udostępniono ciekawe wideo podsumowanie tych targów.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

Zespół CD Projekt RED w tym roku przyjechał na targi gamescom 2014 z myślą o przedstawieniu graczom nowych fragmentów rozgrywki z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Premiera gry coraz bliżej, toteż na targach w Kolonii zaprezentowano mnóstwo ciekawych elementów gameplayu. 

Producent postanowił zmontować całkiem ciekawy materiał wideo, który w wielkim skrócie przedstawia ich obecność na targach w Niemczech. Ekipa CD Projekt RED wyznaje, że tegoroczna edycja tej branżowej imprezy była dla nich najbardziej udaną. Z pewnością jest spowodowane wielką premierą przygód Geralta, do której jeszcze kilka miesięcy. 

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 24 lutego 2015 roku. Poniżej możecie sprawdzić materiał wideo przygotowany przez twórców gry. Zapraszamy na kilka chwil za kulisy targów gamescom 2014!

Written By
More from Patryk

Tom Clancy’s Ghost Recon Phantom ma już 8 milionów graczy

Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms znalazło już 8 milionów użytkowników. Jest to...
Read More