Castlevania: Lords of Shadow 2 – trzydzieści minut rozgrywki i pierwsze oceny

W sieci opublikowano pierwsze recenzje Castlevania: Lords of Shadow 2, jak również trzydzieści minut zapisu wideo z Draculą w roli głównej. Przed zakupem gry Mercury Steam warto się obejrzeć poniższy materiał. Tytuł dostępny na PlayStation 3 i Xbox 360.

castlevania-lords-of-shadow-review-banner2

W prasie pojawiły się pierwsze recenzje Castlevania: Lords of Shadow 2. Swoje opinię wyraził Game Informer i EDGE. Oba magazyny nie były dość pochlebne i przychylne produkcji Mercury Steam. Amerykański periodyk wystawił 6 w skali na 10. Brytyjscy dziennikarze z magazynu EDGE jeszcze niżej, ponieważ cztery w skali na dziesięć. Dlaczego tak nisko? Dziennikarze argumentują to powielaniem błędów pierwowzoru, które w dzisiejszych czasach nie powinny mieć miejsca. Ponadto Game Informer twierdzi, że gra jest zlepkiem najciekawszych motywów z innych gier, który jest wręcz nie grywalny. Nie wiem ile w tym prawdy, dopóki sam nie przetestuję najnowszej gry Konami. Wy też możecie ją wstępnie przetestować – w sieci udostępniono pierwsze trzydzieści minut z gry.

Castlevania: Lords of Shadow 2 to kontynuacja doskonale przyjętej gry Lords of Shadow z 2010 roku. W kontynuacji nadal mamy do czynienia z przygodową grą akcji, w ramach której walczymy z wampirami i innymi pomiotami o piekielnym rodowodzie. Gabriel, bohater poprzedniej części gry, powraca do gry jako Drakula i pała ogromną rządzą zemsty. Lords of Shadow 2 jest w założeniu zwieńczeniem historii, którą twórcy starają się nam opowiedzieć przez ostatnie trzy odsłony serii. Twórcy zapewniali we wcześniejszych wypowiedziach, że projekt wraca do korzeni, mają być ciekawsze starcia z bossami, mniejsze natężenie sekwencji zręcznościowych, jak również wymagający system walki.

Autorzy porzucili ekrany ładowania na rzecz otwartego świata. Pierwsze co nasuwa się na myśl, jest słowo ”Gotyk”, świat przesiąknięty jest tym stylem kulturowym, co skutkuje niesamowitym klimatem produkcji. Castlevania: Lords of Shadow 2 trafi na półki sklepowe już 24 lutego, jesteście gotowi na starcie z Drakulą?

Written By
More from Patryk

Far Cry Primal – dziewięciominutowy gameplay udostępniony przez Ubisoft

Powrót do epoki kamienia łupanego od firmy Ubisoft może być całkiem interesujący....
Read More