Capcom zapowiada Resident Evil Origins Collection na PlayStation 4 i Xbox One

Tego mogłem się spodziewać, ale cieszę się niesamowicie. Odświeżone wersje gier Resident Evil oraz Resident Evil 0 trafią wspólnie do jednego pudełka z mnóstwem ciekawych dodatków.

Właśnie ujawniono grę Resident Evil Origins Collection na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Zbiorcze wydanie wysoko ocenianego Resident Evil HD oraz zbliżającego się wielkimi krokami odświeżenia Resident Evil 0 zostało oficjalnie zapowiedziane przez twórców. Gra będzie dostępna w pudełku za 39,99 dolara, oczywiście cyfrowe wydanie Resident Evil 0 zostało wycenione tylko na 19, 99 dolara.

Capcom nie ujawnia dokładnej daty premiery swojego super zestawu, ale publikuje oficjalny trailer oraz kilka ciekawych informacji na temat gry. W przypadku Resident Evil 0 gracze będą mogli wcielić się w zupełnie nową duet, mianowicie agentkę Chambers oraz Alberta Weskera. Rebecca jest Wam znana z oryginału, ale Wesker to największy czarny charakter tej marki, którego losami będziemy mogli pokierować dzięki Resident Evil Origins Collection.

Po raz pierwszy w historii będziecie mogli rozegrać wspólnie kampanię w grze Resident Evil w skórze tej dwójki bohaterów. Oboje zostali oczywiście specjalnie do tego przygotowani – poniżej możecie zobaczyć nowe stroje Chambers i Alberta Weskera. Całość, na poniższym materiale wygląda niezwykle smakowicie i z pewnością okaże się kolejnym, komercyjnym sukcesem tej marki.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/resident-evil-rebeca-wesker.png”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8xeQDUidAdE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55d1e91f8768712c75c49f4d”]

Written By
More from Patryk

Czyżby szykowano podwyżkę subskrypcji PlayStation Plus?

Czyżby w przyszłości miała nastąpić podwyżka ceny subskrypcji PlayStation Plus? Pojawiły się...
Read More