Capcom tłumaczy mechanikę walki w Ultra Street Fighter IV

W sieci pojawił się filmik instruktażowy prezentujący system walki w grze Ultra Street Fighter IV. Premiera na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 w czerwcu.

Street Fighter to marka firmy Capcom, które jest na obecna na rynku od ponad dwudziestu lat.
Street Fighter to marka firmy Capcom, które jest na obecna na rynku od ponad dwudziestu lat.

Nie każdy z graczy jest hardcorowym wojownikiem, który świetnie sobie radzi w grach z gatunku bijatyk. Wielu z nas gra dla przyjemności i nie ma czasu na opanowanie wszystkich kombinacji ulubionych wojowników. Capcom zamieścił w sieci filmik instruktażowy z gry Ultra Street Fighter IV, która w tym miesiącu trafi na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Materiał ma nam zaprezentować wstępne ułatwienia oraz system walki, który został przygotowany również z myślą o amatorach. Na filmiku możemy zaobserwować działanie defensywnego systemu Red Focus, oraz opóźnionego wstawania, które pozwoli nam nie narazić się na szybką kontrę.

Premiera Ultra Street Fighter IV będzie miała miejsce już w czerwcu, ale dotyczy to tylko wersji cyfrowej. Gra ma zostać udostępniona do pobrania 4 czerwca jako uaktualnienie do Street Fighter IV i Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Pudełkowa i samodzielna wersja gry na Xboksa 360 oraz na PlayStation 3 ma pojawić się dopiero 5 sierpnia, a jeśli chodzi o PC, to posiadacze wersji gier na tę platformę z cyfrową aktualizacją będą musieli poczekać aż do 8 sierpnia.

Written By
More from Patryk

Wolfenstein: The New Order – Udostępniono zwiastun premierowy

Wolfenstein: The New Order to pierwszoosobowa strzelanina akcji wydana w naszym kraju...
Read More