Capcom rejestruje markę Umbrella Corps

Firma Capcom zarejestrowała nową markę w urzędzie patentowym w postaci ”Umbrella Corps”. Jest wielce prawdopodobne, że chodzi o kolejną odsłonę cyklu Resident Evil.

Seria Resident Evil w ostatnich latach nie ma lekko. Szósta odsłona serii to świetna gra akcji, ale raczej daleko jej do klasyków z ery PlayStation. Capcom rejestruje dziś nowy znak towarowy w postaci ”Umbrella Corps”.

Czyżby przygotowywanie gruntu pod wielką zapowiedź Resident Evil 7 na PlayStation 4 i Xbox One?

Trudno jest teraz wyrokować w sprawie kontynuacji gry Resident Evil 6 bądź też restartu całej serii. Capcom milczy od wielu lat na temat swojej flagowej marki, a szkoda, bo konsole PlayStation 4 oraz Xbox One potrzebują takich hitów.

Japoński producent pracuje aktualnie nad grą Resident Evil 0 Remake, która ma pojawić się na konsolach stacjonarnych oraz PC. Popularność i sukces kasowy Resident Evil Remaster rozochociły Capcom do odświeżania swoich starszych gier.

Co dalej z przyszłością Resident Evil? Nie martwiłbym się o serię, bo widać, że już teraz wypełnia się jakiś plan dotyczący kolejnej odsłony cyklu. Warto czekać na kolejne informacje na temat ”Umbrella Corps”, czymkolwiek by to nie było.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/umbrella-corps-trademark-registered-by.html]

Jill Valentine, główna bohaterka oryginalnego Resident Evil.
Jill Valentine, główna bohaterka oryginalnego Resident Evil.

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Arno, Ezio, a może Connor, na którego Asasyna postawicie w prawdziwym życiu?

Grupka zapaleńców-kaskaderów zdecydowała się nakręcić efektowny film przedstawiający starcie najpopularniejszych asasynów z...
Read More