Capcom pyta nas o opinię na temat Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 to gra mojego życia. Pierwsza ukończona od dechy do dechy i pierwsza, którą pokochałem. A może tak Capcom jednak usmaży nam Remake?

Wszystko na to wskazuje, bo w sieci, na oficjalnym profilu firmy na Facebooku pojawił się wpis, w którym Capcom pyta fanów o konkretne plany i opinię na temat remake’u Resident Evil 2.

Twórcy gier z serii Resident Evil aktualnie pracują nad odświeżeniem Resident Evil Zero oraz czymś nowym w tym uniwersum. Jednakowoż już teraz zdecydowali się odpowiedzieć na wieloletnie nawoływanie fanów i otwarcie spytać, jak gracze wyobrażają sobie remake gry Resident Evil 2.

Capcom prosi o konkretną i szczerą opinię, bowiem z odświeżaniem takich kultowych gier nie ma żartów. Fani pod poniższym postem mogą wyjawiać swoje opinie oraz potencjalne zachcianki względem gry Resident Evil 2 Remake. Producenci z pewnością je rozpatrzą i to pomoże im w decyzji, czy warto się procesowi odświeżenia gry podejmować.

Resident Evil 2 to absolutny klasyk w historii gier wideo oraz seuquel idealny. Twórcom trudno jest przebijać innowacyjnością, historią i pomysłowością oryginał, ale w przypadku drugiej części Resident Evil to się udało. Tytuł debiutował na rynku w roku 21 stycznia 1998 roku na PlayStation i zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27670/Capcom-wants-your-opinion-on-a-remake-of-Resident-Evil-2]

resident evil 2 capcom

[interaction id=”55a0bfcd529840a30ebd7e91″]

Written By
More from Patryk

The Evil Within – nowy trailer oraz przesunięcie daty premiery

The Evil Within to survival horror produkcji Tango Gameworks, który trafi na...
Read More