Capcom publikuje kolejny gameplay z Resident Evil 0 Remaster

Firma Capcom zdecydowała się opublikować kolejny, tym razem dłuższy gameplay z gry Resident Evil 0 Remaster zapowiedzianej na PlayStation 4 i Xbox One.

Jesteśmy już po największych targach gier wideo w tym roku, ale w sieci nadal pojawiają się gorące materiały z wielu gier. Echem z E3 2015 jest również gameplay z gry Resident Evil 0 Remaster.

Capcom zdecydował się udostępnić materiał wideo typu ”walktrough”, czyli nieco dłuższy fragment rzeczywistej rozgrywki z gry zapowiedzianej między innymi na PlayStation 4 i Xbox One. Możemy dzięki temu zobaczyć agentkę Chambers oraz Billy’ego w akcji.

Resident Evil 0 w mojej osobistej opinii jest jedną z najlepszych, a z pewnością najmroczniejszych odsłon tej znakomitej serii. Tytuł ogrywany na wiekowym Nintendo Game Cube potrafi zachwycić koneserów gatunku, ale edycja Remaster ma zostać konkretnie odświeżona.

Resident Evil 0 Remaster to klasyka w najczystszej postaci. Gra trafi do sprzedaży na początku 2016 roku na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xboksa 360.

 

[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

Written By
More from Patryk

Watch Dogs odnosi wielki sukces komercyjny – sprawdź ile sprzedano egzemplarzy gry

Firma Ubisoft wypuściła na rynek grę Watch Dogs, która okazała się bardzo...
Read More