Capcom przygotowuje więcej odświeżonych klasyków. Może Resident Evil 2?

Wszyscy na nowo zakochali się w Resident Evil HD Remaster na PlayStation 4 oraz Xbox One. Co Wy na to, że Capcom chce wydać więcej starszych gier do końca marca 2016?

resident_evil_2

Firma Capcom zdecydowała się wydać więcej odświeżonych wersji swoich starszych, niejednokrotnie klasycznych, gier wideo na nowych platformach do końca marca 2016. Czy jest szansa na konkretny remaster gry Resident Evil 2?

Wydawca ujawnił plany podczas spotkania dotyczącego wyników finansowych za ostatni rok. Na konferencji podjęto decyzję o zainwestowaniu kolejnych pieniędzy w nowe wersje gier z przeszłości. Możemy spodziewać się kolejnych gier typu ”HD Remaster” od firmy Capcom.

Zombie banner

Japoński wydawca oraz producent jest przekonany o sukcesie gier Resident Evil HD Remaster oraz DmC Devil May Cry: Definitive Edition. Capcom chce iść dalej i właśnie czekamy na grę Devil May Cry 4 Remastered na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Najprawdopodobniej firma pracuje aktualnie nad odświeżeniem gry Resident Evil Zero z Nintendo GameCube. To tytuł równie klasyczny co Resident Evil Remaser, a więc całkiem prawdopodobne, że otrzymamy go jeszcze w tym roku.

Na koniec pozostaje jeszcze pytanie odnośnie legendarnego Resident Evil 2 – czy Capcom zdecyduje się wydać grę ponownie?

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/resident_evil_hd_remaster/news/capcom_wants_to_release_more_hd_remasters_of_popular_older_games.html]

 

 

Written By
More from Patryk

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspierana przez CD Projekt RED

Jest do wylicytowania wielka figura Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon....
Read More