Call of Duty: Modern Warfare Collection stało się faktem?

Call of Duty: Modern Warfare Collection trafi na konsole nowej generacji. Jest to zestaw najlepszych gier z tej serii. W sieci pojawiła się nieoficjalna infografika na ten temat.

Zainteresowanie Call of Duty w ostatnich latach nie słabnie. Ile jeszcze będzie panowała ta seria na rynku?
Zainteresowanie Call of Duty w ostatnich latach nie słabnie. Ile jeszcze będzie panowała ta seria na rynku?

Tego mogliśmy się spodziewać. Nowa odsłona Call of Duty nie przeszkodziła w tym, aby firma Activision pomyślała o odświeżeniu formuły Modern Warfare na konsolach nowej generacji. W sieci pojawiła się infografika prezentująca wydawnictwo Call of Duty: Modern Warfare Collection w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. 

Mowa tutaj o odświeżeniu starszych odsłon serii Modern Warfare i wydaniu ich ponownie na nowe platformy. Stosowna notatka (do wglądu poniżej) jasno naświetla nam to, czym będzie wspomniana kolekcja. Nowej jakości grafika, tekstury, modele postaci. Wyższa niźli wcześniej rozdzielczość, podciągnięta do standardu 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Robi wrażenie, nieprawdaż?

Call of Duty: Modern Warfare miałoby trafić na rynek jeszcze w tym roku, a dokładniej 25 listopada. Nie są to potwierdzone informacje, ale jeżeli tak miałoby się stać, to tylko potwierdza, jak bardzo wydawca chce eksponować swoją topową markę. Najprawdopodobniej otrzymamy trzy tytuły z tej serii, które na przestrzeni lat zebrały wokół siebie sporą publiczność. Jesteście zainteresowani taki zestawem?

[dzięki – VG24/7]
call_of_duty_modern_warfare_collection_ps4_xbox_one
Call of Duty: Modern Warfare Collection.
Written By
More from Patryk

Ponad trzydzieści minut rozgrywki z The Order: 1886

W sieci opublikowano dłuższy materiał przedstawiający rozgrywkę w The Order: 1886 na...
Read More