Call of Duty: Ghosts – przegląd dodatkowych map z DLC Nemesis

Firma Activision opublikowała materiały wideo z nadchodzącego dodatku w formie DLC do Call of Duty: Ghosts. Nemesis będzie dostępny od tego tygodnia dla właścicieli konsol Microsoftu.

Invasion to trzeci dodatek do Call of Duty: Ghosts, które ukazało się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, oraz PC.
Invasion to trzeci dodatek do Call of Duty: Ghosts, które ukazało się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, oraz PC.

W sieci udostępniono nowe materiały wideo prezentujące dodatek Nemesis do Call of Duty: Ghosts. Autorzy tradycyjnie postanowili opublikować krótkie filmiki, które zabierają nas do nowych lokacji udostępnionych w grze. Mapy zostały zaprojektowane z pomysłem, co daje graczom sporo możliwości na polu bitwy. Dzięki opublikowanym materiałom wideo mamy okazję bliżej przyjrzeć się nowym miejscówkom. Autorzy gry przygotowali dla nas zwiastuny z mapami Subzero, Goldrush oraz Dynasty.

Podobnie, jak w przypadku poprzednich rozszerzeń tego typu, wspomniane Nemesis wprowadzi cztery nowe mapy do trybu rozgrywek wieloosobowych, jak również kolejny odcinek trybu kooperacji – Extinction. W skład nowych lokacji wchodzi Goldrush, czyli amerykańska kopalnia; Dynasty rozgrywające się w chińskiej wiosce; Subzero mieszczące się w kanadyjskiej bazie, w której stacjonują okręty wojenne; oraz Showtime – odświeżona wersja Shipment z Call of Duty 4: Modern Warfare.

Rozszerzenie będzie dostępne z dniem 5 sierpnia dla właścicieli Xboksów 360 oraz Xbox One. Pozostali gracze będą musieli wstrzymać się z zakupem cyfrowej zawartości. Firma Activision powinna w najbliższym okresie potwierdzić oficjalną datę premiery Nemesis dla PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputerów osobistych.Written By
More from Patryk

Final Fantasy XV jest już w pełni grywalne i można ukończyć grę, twierdzi Square Enix

Wielce oczekiwane Final Fantasy XV jest już w pełni grywalne i można...
Read More