Call of Duty: Ghosts – may z dodatku Invasion na nowych materiałach wideo

Call of Duty: Ghosts otrzyma kolejny dodatek o nazwie Invasion. W sieci pojawiły się materiały wideo prezentujący lokacje, które zostaną wprowadzone do rozgrywki.

Invasion to trzeci dodatek do Call of Duty: Ghosts, które ukazało się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, oraz PC.
Invasion to trzeci dodatek do Call of Duty: Ghosts, które ukazało się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, oraz PC.

W sieci opublikowano kolejne materiały wideo prezentujące najnowszy zestaw map, które wprowadzi dodatek Invasion dla gry Call of Duty: Ghost. Mowa tutaj o lokacjach Pharaoh, Mutiny, Departed oraz Favela. Twórcy już przy pierwszej zapowiedzi tego rozszerzenie zapowiadali, że tym razem zabiorą nas w starożytne miejsca, kontekstowo oderwane od rzeczywistości Ghosts. Lokacje są rozsiane po całym świecie, a autorzy gry wzorowali się na autentycznych, starożytnych miejscówkach przy pracach nad nimi. Zwiedzimy więc ciasne uliczki, pokład żaglowca, oraz starożytne ruiny na środku pustyni. Poniżej możecie obejrzeć trzy zwiastuny, które prezentują nowe mapy przeznaczone dla trybów wieloosobowych.

Invasion na chwilę obecną dostępne jest tylko dla Xbox One oraz Xboksa 360. Właściciele pozostałych platform będą musieli chwilę poczekać. Dodatek został wyceniony na 14. 99 dolara, jak również jest częścią przepustki sezonowej. Ta ostatnia jest wyceniona na kwotę 49. 99 dolara i zawiera w sobie wszystkie poprzednie rozszerzenia, a więc Onslaught oraz Devastation.

Written By
More from Patryk

HellRaisers nowymi eSportowymi Mistrzami Świata w World of Tanks

Mistrzostwa świata w World of Tanks Grand Finals 2015 zapisało się jako...
Read More