Call of Duty: Ghosts – dodatek Nemesis dostępny od przyszłego tygodnia

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat kolejnego dodatku do Call of Duty: Ghosts. Zawartość Nemesis będzie dostępna już od przyszłego tygodnia.

Marka Call of Duty od kilku lat świeci komercyjne tryumfy. Aktualnie nad tą serią pracują trzy zespoły deweloperskie.
Marka Call of Duty od kilku lat świeci komercyjne tryumfy. Aktualnie nad tą serią pracują trzy zespoły deweloperskie – Infinity Ward, Sledgehammer Games oraz Treyarch Games.

Firma Activision opublikowała nowe materiały promocyjne oraz datę premiery kolejnego dodatku do gry Call of Duty: Ghost. Najnowsze rozszerzenie nosi nazwę Nemesis i od przyszłego tygodnia będzie dostępne dla graczy.

Dodatkowa zawartość trafi do dystrybucji cyfrowej z dniem 5 sierpnia. Data dotyczy właścicieli konsol Xbox One oraz Xbox 360. Tradycyjnie już pozostali gracze będą musieli poczekać na potwierdzenie daty premiery. Właściciele PlayStation 3, komputerów osobistych oraz PlayStation 4 dostaną pakiet z pewnym opóźnieniem, w najbliższych dniach powinniśmy otrzymać potwierdzenie dostępności DLC na tychże sprzętach.

Podobnie, jak w przypadku poprzednich rozszerzeń tego typu, Nemesis wprowadzi cztery nowe mapy do trybu rozgrywek wieloosobowych, jak również kolejny odcinek trybu kooperacji – Extinction. Jeżeli mowa o nowych lokacjach, to w ich skład wchodzi Goldrush, czyli amerykańska kopalnia; Dynasty rozgrywające się w chińskiej wiosce; Subzero mieszczące się w kanadyjskiej bazie, w której stacjonują okręty wojenne; oraz Showtime – odświeżona wersja Shipment z Call of Duty 4: Modern Warfare.

Nemesis na chwilę obecną dostępne jest tylko dla Xbox One oraz Xboksa 360. Właściciele pozostałych platform będą musieli chwilę poczekać. Dodatek został wyceniony na 14. 99 dolara, jak również jest częścią przepustki sezonowej. Ta ostatnia jest wyceniona na kwotę 49. 99 dolara i zawiera w sobie wszystkie poprzednie rozszerzenia, a więc Invasion, Onslaught oraz Devastation.

Written By
More from Patryk

Kinect będzie sprzedawany samodzielnie od października

Microsoft poinformował, że od października w sklepach będzie dostępna samodzielna wersja gadżetu...
Read More