Call of Duty: Ghosts – dodatek Invasion debiutuje na konsolach Microsoftu

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat kolejnego dodatku do gry Call of Duty: Ghosts, który zatytułowano Invasion. Wprowadza on cztery nowe mapy oraz szereg usprawnień, premiera na dniach!

Invasion to trzeci dodatek do Call of Duty: Ghosts, które ukazało się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, oraz PC.
Invasion to trzeci dodatek do Call of Duty: Ghosts, które ukazało się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, oraz PC.

Właściciele konsol Microsoftu powinni piać z zachwytu, a to za sprawą premiery trzeciego dodatku do Call of Duty: Ghosts, która odbędzie się już 3 czerwca. Za kilka dni udostępnione zostanie kolejne, trzecie z rzędu rozszerzenie do niezwykle popularnego shootera firmy Activision

Rozszerzenie wnosi przede wszystkim cztery nowe mapy dla trybów wieloosobowych, w ich skład wchodzą Pharaoh, Mutiny, Departed oraz Favela. Lokacje są rozsiane po całym świecie, a autorzy gry wzorowali się na autentycznych, starożytnych miejscówkach przy pracach nad nimi. Zwiedzimy więc ciasne uliczki, pokład żaglowca, oraz starożytne ruiny na środku pustyni. Co więcej, dodatek Invasion wprowadza trzeci epizod trybu Extinction, który został zatytułowany Awakening. 

Invasion jest dostępne w dwóch wariantach. Pierwszy to cena detaliczna ukształtowana na poziomie 14. 99 dolara. Jeżeli jesteście posiadaczami przepustki sezonowej, to rozszerzenie otrzymacie bezpłatnie. Season Pass zostało wycenione na kwotę 49. 99 dolara, ale pamiętajcie, że w tej kwocie zawierają się dwa poprzednie dodatki, a więc Onslought oraz Devastation. Jesteście zainteresowani? Poniżej prezentujemy Wam najnowszy trailer rozszerzenia.

Written By
More from Patryk

Wolfenstein: The New Order w planie wydawniczym firmy Cenega

Oficjalnym dystrybutorem gry Wolfenstein: The New Order w naszym kraju będzie firma...
Read More