Call of Duty: Ghosts – dodatek Devastation dostępny na PS3, PS4 oraz PC.

CALL OF DUTY: GHOSTS – DEVASTATION TO DRUGIE Z KOLEI ROZSZERZENIE DO PIERWSZOOSOBOWEJ GRY AKCJI STUDIA INFINITY WARD. PAKIET WPROWADZA KILKA NOWOŚCI, W TYM SZANSĘ WCIELENIA SIĘ W LEGENDARNEGO PREDATORA. W SIECI POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY TRAILER DEVASTATION.

Devastation to drugi dodatek do Call of Duty: Ghosts, które ukazało się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, oraz PC.
Devastation to drugi dodatek do Call of Duty: Ghosts, które ukazało się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, oraz PC.

Dziś w sieci możecie zakupić drugie rozszerzenie do gry Call of Duty: Ghosts zatytułowane Devastation. Wpierw pojawiło się ono na konsolach Microsoftu, a teraz mogą zaopatrzyć się w nie również właściciele PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PC. Devastation to oczywiście rozszerzenie dedykowane trybom wieloosobowym. Tradycyjnie pojawi się ono wpierw na platformach Microsoftu, a więc Xboksie 360 jak i Xbox One. Call of Duty: Ghost – Devastation trafi do dystrybucji cyfrowej już 3 kwietnia. Cena dodatku to 14.49 euro, a więc około 60 złotych. Właściciele pozostałych platform będą zmuszeni wstrzymać się z zakupem około miesiąc. Najnowsze rozszerzenie niesie ze sobą również cztery nowe mapy, następną część kampanii, którą przechodzimy wraz z kompanem, czyli Extinction oraz wspomnianego już Predatora.

Oto lista zmian, jakich się możecie spodziewać wraz z nadejściem dodatku Devastation:

  • Cztery nowe mapy – Ruins, Collision, Behemoth i Unearthed
  • Nowy karabin – Ripper
  • Episode 2 – Maydayw trybie Extinction

Written By
More from Patryk

Resident Evil: Origins Collection zostanie wydane przez firmę Cenega w dobrej cenie

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją gry Resident Evil: Origins Collection na...
Read More