Call of Duty: Ghost – weekend z podwójnym XP i masą dodatków

Call of Duty: Ghost zbroi się na kolejny weekend, w którym gracze uzyskają podwójne punkty doświadczenia za wyniki w grze. Activision i Infinity Ward chcą również zapewnić aktywność graczy grających na PC, toteż zorganizowano darmowy weekend na platformie Steam.

CDGhosts_Banner

Infiniti Ward wraz z firmą Activision organizują darmowy weekend na platformie Steam dla wszystkich pasjonatów Call of Duty: Ghost. W sieci pojawił się nawet ciekawy zwiastun promujący możliwości rozwoju bohatera. Ghost otrzymało stosownego patcha, który powiększa do dziesięciu slotów opcję Create-a-Soldier. Ponadto dorzucono możliwość eksportowania bohaterów z kampanii do rozgrywek wieloosobowych. Od teraz każdy z graczy może wcielić się w kapitana Price’a i uzyskać dostęp do jego uzbrojenia. W najbliższym czasie dorzucone zostaną kolejne dodatki, dzięki którym będziecie mogli pomalować swoje uzbrojenie w wymyślne wzorki. Zajawka poniżej.

Program to dziesiąta z rzędu odsłona sławnej serii spod dłuta Activision. Tym razem przedstawia ona wizję świata przyszłości, gdzie Stany Zjednoczone straciły na znaczeniu, nie są już mocarstwem, a polem bitwy. W kampanii dla pojedynczego gracza wcielamy się w członka elitarnej jednostki (Ghosts) do działań specjalnych. Call of Duty: Ghost stanowi próbę połączenia różnych stylów rozgrywki i rozwija, nieznacznie, system rozgrywek wieloosobowych.

W grze czeka nas również wiele potyczek na lądzie jak i w wodzie. Twórcy gry wzięli od uwagę fakt, że efektowności pocisków jest znacznie mniejsza w cieczy niż w powietrzu. Z tego powodu aby zabić przeciwników pod wodą musimy do nich oddać więcej strzałów. Sama rozgrywka i uzbrojenie czy mechanika nie różni się zbytnio od poprzednich części Call of Duty.

dzięki [ShackNews]

Written By
More from Patryk

Nowy gameplay z gry Batman: Arkham Knigh zachwyca

W sieci udostępniono kolejny gameplay z gry Batman: Arkham Knight, która już...
Read More