Call of Duty: Ghost – chcielibyście wcielić się w Predatora?

Call of Duty: Ghosts – Devastation to drugie z kolei rozszerzenie do pierwszoosobowej gry akcji studia Infinity Ward. Pakiet wprowadza kilka nowości, w tym szansę wcielenia się w legendarnego Predatora. W sieci pojawił się pierwszy trailer Devastation.

CDGhosts_Banner

 

Jedna z lokacji wprowadzonych w drugim rozszerzeniu do gry Call of Duty: Ghosts pozwoli nam wcielić się w postać niebezpiecznego Predatora. Rozmawiamy tutaj o mapce Fog, która została wprowadzona przy okazji ostatniego dodatku DLC, a więc Onslaught. Rozgrywając na niej mecz, gracze mieli możliwość rozwiązania dodatkowego zadania, które premiowano udostępnieniem sylwetki antagonisty z filmu Halloween. Autorzy gry, studio Infinity Ward, postanowiło zastosować podobny zabieg w rozszerzeniu Devastation. Do internetu wyciekł bardzo krótki materiał wideo, na którym wyraźnie widzimy postać przemykającego po mapie Predatora. Wspomniany filmik możecie obejrzeć poniżej:

Oczywistym jest, jakoby gracz, który otrzyma możliwość wcielenia się w postać kultowego Predatora, na polu bitwy będzie o wiele trudniejszy do ustrzelenia. Sylwetka Predatora jest bardzo słabo widoczna, zastosowano tam tak zwane ”załamanie światła”, a wiec wybrany gracz stanie się niemalże niewidoczny dla oponentów. Devastation to oczywiście rozszerzenie dedykowane trybom wieloosobowym. Tradycyjnie pojawi się ono wpierw na platformach Microsoftu, a więc Xboksie 360 jak i Xbox One. Call of Duty: Ghost – Devastation trafi do dystrybucji cyfrowej już 3 kwietnia. Cena dodatku to 14.49 euro, a więc około 60 złotych. Właściciele pozostałych platform będą zmuszeni wstrzymać się z zakupem około miesiąc.

Oto lista zmian, jakich się możecie spodziewać wraz z nadejściem dodatku Devastation:

  • Cztery nowe mapy – Ruins, Collision, Behemoth i Unearthed
  • Nowy karabin – Ripper
  • Episode 2 – Maydayw trybie Extinction
Written By
More from Patryk

Steve, konsultant od spraw zombies, pojawił się na Hall of Games

Firma Techland przygotowuje się do wielkiej premiery Dying Light na PlayStation 4,...
Read More