Call of Duty: Ghost – chcielibyście wcielić się w Predatora?

Call of Duty: Ghosts – Devastation to drugie z kolei rozszerzenie do pierwszoosobowej gry akcji studia Infinity Ward. Pakiet wprowadza kilka nowości, w tym szansę wcielenia się w legendarnego Predatora. W sieci pojawił się pierwszy trailer Devastation.

CDGhosts_Banner

 

Jedna z lokacji wprowadzonych w drugim rozszerzeniu do gry Call of Duty: Ghosts pozwoli nam wcielić się w postać niebezpiecznego Predatora. Rozmawiamy tutaj o mapce Fog, która została wprowadzona przy okazji ostatniego dodatku DLC, a więc Onslaught. Rozgrywając na niej mecz, gracze mieli możliwość rozwiązania dodatkowego zadania, które premiowano udostępnieniem sylwetki antagonisty z filmu Halloween. Autorzy gry, studio Infinity Ward, postanowiło zastosować podobny zabieg w rozszerzeniu Devastation. Do internetu wyciekł bardzo krótki materiał wideo, na którym wyraźnie widzimy postać przemykającego po mapie Predatora. Wspomniany filmik możecie obejrzeć poniżej:

Oczywistym jest, jakoby gracz, który otrzyma możliwość wcielenia się w postać kultowego Predatora, na polu bitwy będzie o wiele trudniejszy do ustrzelenia. Sylwetka Predatora jest bardzo słabo widoczna, zastosowano tam tak zwane ”załamanie światła”, a wiec wybrany gracz stanie się niemalże niewidoczny dla oponentów. Devastation to oczywiście rozszerzenie dedykowane trybom wieloosobowym. Tradycyjnie pojawi się ono wpierw na platformach Microsoftu, a więc Xboksie 360 jak i Xbox One. Call of Duty: Ghost – Devastation trafi do dystrybucji cyfrowej już 3 kwietnia. Cena dodatku to 14.49 euro, a więc około 60 złotych. Właściciele pozostałych platform będą zmuszeni wstrzymać się z zakupem około miesiąc.

Oto lista zmian, jakich się możecie spodziewać wraz z nadejściem dodatku Devastation:

  • Cztery nowe mapy – Ruins, Collision, Behemoth i Unearthed
  • Nowy karabin – Ripper
  • Episode 2 – Maydayw trybie Extinction
Written By
More from Patryk

PlayStation Now – lista gier na marzec 2015

PlayStation Now to bardzo ciekawa usługa dająca dostęp do coraz bardziej rozrastającej...
Read More