Call of Duty: Borderlines nową odsłoną serii od Treyarch?

W sieci pojawiło się sensacyjne nagranie dotyczące Call of Duty: Borderlines. Jest wielce prawdopodobne, że to właśnie będzie najnowsza odsłona serii zaplanowana na 2015 rok.

Call of Duty to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, która jest z nami od roku 2003.
Call of Duty to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, która jest z nami od roku 2003.

Rano informowałem Was o potwierdzeniach płynących z obozu Treyarch dotyczących nowej odsłony serii Call of Duty. Tytuł ma pojawić się w tym roku na konsolach stacjonarnych oraz PC. Teraz w sieci pojawiło się sensacyjne nagranie ujawniające logotyp Call of Duty: Borderlines. Czyby tak miała się nazywać najnowsza odsłona serii?

Należy to traktować jako niepotwierdzoną informację, bowiem filmik może być zgrabnym montażem. Co ciekawe, logotyp ujawnia coś więcej, niż tylko nazwę najnowszej odsłony popularnej serii strzelanin. Na poniższym nagraniu gracze mogą zauważyć również konsolę (a raczej pobłyskującą diodę) Xbox One.

Logotyp Call of Duty: Borderlines może się kojarzyć z klimatami II wojny światowej. Podczas tego wielkiego konfliktu linie graniczne miały ogromne znaczenie, były to przecież linie frontu, a więc o to właśnie może chodzić twórcom tego rzekomego projektu.

Warto jednak do wszystkiego podchodzić z wielkim dystansem. Nagranie jest nieoficjalne, zrobione amatorsko. Gracze powinni poczekać jakieś konkrety na ten temat płynące od producenta. Na sam koniec jednak warto przyznać, że powrót na linie frontu II wojny światowej mógłby być interesującym pomysłem.

[dzięki – http://www.nag.co.za/2015/02/06/rumor-next-call-of-duty-could-be-called-border-lines/]

Call of Duty: Borderlines stało się faktem?
Call of Duty: Borderlines stało się faktem?

Written By
More from Patryk

Mionix Nash 20, sprawdź najlepsze narzędzie dla najbardziej wymagających graczy

Firma Mionix przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla wymagających graczy dbających o jakość...
Read More