Call of Duty: Black Ops

Black-Ops-ps3-x360-projektkonsola-pl
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii COD_Black_ops_duzy

Niezwykle popularna gra akcji wydawana przez Activision Blizzard powraca w 7 odsłonie widowiskowej serii.

Niezwykle popularna gra akcji wydawana przez Activision Blizzard powraca w 7 odsłonie widowiskowej serii. CoD: Black Ops stawia przede wszystkim na kampanię single player. Podobnie jak we wcześniejszych produkcjach, każda misja ma być wyjątkowa i widowiskowa. I tak przyjdzie nam walczyć w dżungli, wspierać jednostki naziemne z samolotu zwiadowczego Lockheed SR-71 czy pilotować helikopter Hind. Co prawda zadania są skryptowane ale zapewniają mnóstwo emocji, mimo, że oparte są głównie na strzelaniu. Czasem jednak będzie możliwa walka z ukrycia. Klimat rozgrywki przypomina oczywiście zarówno starsze części, jak i te nowsze i przenosi nas w okres Zimnej Wojny, podczas której wcielimy się w tajnego agenta, wykonującego po cichu swoje zadania na tyłach wrogów w różnych miejscach na Ziemi – między innymi w Wietnamie, Rosji. Warto wspomnieć, że jeden z bohaterów poprzedniej części World at War – Reznov powróci w tej produkcji.

Model rozgrywki w porównaniu do porzednich odsłon za bardzo się nie zmienił, ale pojawiło się nowe wyposażenie, pasujące bardziej do epoki zimnowojennej, między innymi silne pociski do strzelby, Dragon’s Breath – “oddech smoka” oraz kusza z optycznym celownikiem wraz z kilkoma typami amunicji.Poprawiono sztuczną inteligencję przeciwników, a tych będzie sporo. Wprowadzono też system trafień w poszczególne części ciała.

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Call-of-Duty-Black-Ops1-496x278
Tradycyjnie nie zabraknie trybu multiplayer, gdzie ponownie pojawią się pojazdy. W tym trybie stworzony został system umiejętności i zróżnicowanego uzbrojenia. Dzięki temu można utworzyć swoją klasę. Powrócą też killstreaki, czyli zabójstwa z rzędu, ale będą działać nieco inaczej. Natomiast w czteroosobowym trybie współpracy będziemy mieli sposobność wypróbować siły wraz ze znajomymi. Grafika jest mocno zmodyfikowana w porównaniu do poprzedniczki i zapewne lepsza. Premiera gry planowana jest na listopad 2010 roku zarówno na świecie jak i w Polsce.

  

Tags from the story
, ,
Written By
More from konadmin Read More
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii COD_Black_ops_duzy

Niezwykle popularna gra akcji wydawana przez Activision Blizzard powraca w 7 odsłonie widowiskowej serii.

" />