Call of Duty: Black Ops III – Black Market, czego możemy się po nim spodziewać?

Do gry Call of Duty: Black Ops III trafią niebawem nowe zaczepki, broń do walki wręcz, specjalistyczny sprzęt i inne elementy trafią wkrótce na Czarny Rynek.

Tydzień temu studio Treyarch pokazało nam z bliska Czarny Rynek w grze Call of Duty: Black Ops III i to, jak gracze mogą odblokować nowy sprzęt, by spersonalizować rozgrywkę wieloosobową. Pora na rozszerzenie oferty przedmiotów, które trafią do gry, mianowicie chodzi o nową broń do walki wręcz, ubiór dla specjalistów, zaczepki, malowanie broni, dodatki kosmetyczne i inne elementy.

Aktualizacja Czarnego Rynku zawierać będzie trzy nowe rodzaje broni do walki wręcz dostępne w zrzutach zaopatrzenia: nóż motylkowy, klucz francuski i kastet. Każda z nich działa jak nóż bojowy i może zostać użyta jako broń zapasowa, ale ma zupełnie inny wygląd. Producent dodał również nowe zaczepki, zestaw ciał i głów dla specjalistów, niezwykle rzadki kamuflaż oraz mnóstwo nowych wizytówek na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Na dobry początek przez pewien czas gracze, którzy zalogują się na PS4, Xbox One czy PC, będą otrzymywać jednorazowy prezent w postaci 200 punktów Call of Duty do wykorzystania w Black Ops 3.

Więcej szczegółów na temat Czarnego Rynku możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=lWESRMZlxSY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Obcy: Izolacja – zobacz jak projektowano sylwetkę Obcego

Obcy: Izolacja to pierwszoosobowy survival horror, który zmierza na konsole nowej generacji,...
Read More