Call of Duty: Black Ops III będzie czymś wyjątkowym – twierdzą twórcy

Firma Activision zachwala grę Call of Duty: Black Ops 3 twierdząc, że tytuł będzie wyjątkowy i absolutnie ”odjechany”. Nie znudziły się Wam już klimaty futurystyczne w tej serii?

black_ops_3

Zapowiedź trzeciej odsłony Call of Duty: Black Ops były dosyć niespodziewane. Fani otrzymali futurystyczną niespodziankę w postaci Call of Duty: Black Ops 3, która zdaniem Activision jest znakomita.

Na temat gry Call of Duty: Black Ops 3 już jest głośno, ale to dopiero początek. Fani gry nie spodziewali się takiego obrotu spraw, liczono raczej na powrót do klimatów II wojny światowej. Activision zdecydowało się pójść jeszcze bardziej w futurystyczne klimaty, rozwijając markę Black Ops.

Call-of-Duty-Black-Ops-Banner

Eric Hirsberg z Activision widzi w Call of Duty: Black Ops 3 duży potencjał – gra ma być niesamowita. Podczas wczorajszej konferencji Activision mającej na celu podsumowanie strategii finansowej firmy wypowiedział się on na temat gry. Według niego zawartość gry jest satysfakcjonująca, a na przestrzeni ostatnich trzech lat udało się wypracować najlepszy multiplayer w historii Call of Duty.

Oczywiście należy to traktować jako autopromocję, bo jakże inaczej miałby wypowiadać się sam wydawca Call of Duty: Black Ops 3? Należy czekać na targi E3 2015 i ujawnienie fragmentów rozgrywki z tej gry.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/05/06/activision-on-call-of-duty-black-ops-iii-really-bullish-its-gonna-be-a-great-experience/]

Written By
More from Patryk

Limitowana wersja PS4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain może trafić do Europy?

Twórcy edycji specjalnej PS4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom...
Read More