Call of Duty: Black Ops 3 – porównanie grafiki na Xbox One z Xboksie 360

W sieci udostępniono materiały wideo przedstawiające porównanie grafiki w grze Call of Duty: Black Ops 3 na konsolach Xbox One oraz Xboksie 360.

Gra Call of Duty: Black Ops 3 jest już absolutnie na ostatniej prostej przed swoją sklepową premierą. Jak to zwykle bywa w przypadku gier wydawanych przez Activision, wersji mamy wiele – do wyboru, do koloru. Jeżeli jesteście zainteresowani edycją na konsole Microsoftu, a nie wiecie jeszcze, na którą się zdecydować, to polecam sprawdzić porównanie grafiki gry na Xbox One z Xboksem 360.

Widać wyraźną różnicę względem obu wersji tej samej gry. Niestety, Treyarch nie dało sobie rady z grą Black Ops 3 na konsoli Xbox 360. Tytuł działa, ale wygląda raczej jak uboższa wersja oryginału, który i tak sam w sobie na kolana pod względem oprawy graficznej absolutnie nie powala. Gra jest średnio przygotowana od strony technicznej, głównie ze względu na to, że nadal Call of Duty produkowane jest w oparciu o stary silnik graficzny sprzed wielu, wielu lat.

Gra Call of Duty: Black Ops 3 pojawi się na rynku już z dniem 6 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tego samego dnia na rynku pojawi się również wspomniana edycja na PlayStation 3 i Xboksa 360, należy jednak pamiętać, że została ona pozbawiona kampanii fabularnej i dysponuje tylko trybem multiplayer.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=hm66ybXFNWs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”563b590458d1f96a2cee694e”]

Written By
More from Patryk

The Elder Scrolls III: Morrowind, czyli pierwszy, topowy i legendarny sanbox

Bethesda to The Elder Scrolls, The Elder Scrolls to Bethesda. Tym są...
Read More