Call of Duty: Black Ops 3 na PlayStation 3 i Xboksie 360 bez kampanii single player

Jawna kpina, chamstwo, czy typowe rozbestwienie się Activision? Wydawca od lat ”trzaska” kolejne odsłony Call of Duty na tym samym silniku, a teraz jeszcze chce sprzedać Black Ops 3 na PlayStation 3 i Xboksie 360 bez kampanii jednoosobowej.

Różne są standardy w grach wideo. Jedni wycinają zawartość gry, aby później sprzedawać ją jako DLC, inny wycinają kampanię single player, aby sprzedać sam moduł multiplayer na starszych konsolach. Skok na kasę, bezczelność i ”poprzewracało się tylnej części ciała” temu Activision?

Activision właśnie podało do oficjalnej wiadomości, że gra Call of Duty: Black Ops 3 będzie sprzedawana również na PlayStation 3 i Xboksie 360. Trearch długo ukrywali proces tworzenia tej gry w tajemnicy, choć nawet się tym nie zajmowali, bowiem za porty gry odpowiada ekipa z Beenox. Dziś się okazuje, że Black Ops 3 pojawi się również na konsolach PlayStation 3 i Xboksie 360, tyle tylko, że zostanie pozbawione kampanii jednoosobowej. Tak, dostęp otrzymacie tylko do trybu multiplayer i zombiaków.

Wydawca tłumaczy się chęcią stworzenia ambitnej gry na nowe platformy, czyli PlayStation 4 i Xbox One. Tyle tylko, że Black Ops 3 ambitne w moim odczuciu nie jest, a i nie wygląda jakoś oszałamiająco. Dlaczego więc nie zdecydowano się jakiś czas temu na konkretną rewolucję, zakup nowego silnika graficznego i robienie gry pod nowożytne konsole? Nie wiem, Activision z pewnością ”wie lepiej”.

Na koniec jeszcze mała ciekawostka. Każdy kto zdecyduje się zakupić ”upośledzoną” wersję gry Call of Duty: Black Ops 3 na PlayStation 3 i Xboksa 360 otrzyma dostęp do pierwszej odsłony serii. Tak, tej samej, która została wydana pięć lat temu, w roku 2010, jesteście zainteresowani?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=58Pspqx0XGs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Video – gramy turniej w DriveClub

DriveClub debiutowało na PlayStation 4 kilkanaście dni temu. Tytuł miał problemy z...
Read More