Call of Duty: Black Ops 3 kolejną odsłoną popularnego cyklu Activision?

W sieci pojawiają się intrygujące sygnały dotyczące zapowiedzi kolejnej odsłony serii Call of Duty. Wiele wskazuje na to, że może nią być Black Ops 3.

blackOps_banner

Wszystko wskazuje na to, że firma Activision przygotowuje dla graczy grę Call of Duty: Black Ops 3. Wokół oficjalnej strony poprzedniej odsłony oraz samej zrobiło się nieco ”kontrolowanego” szumu.

Wszystko za sprawą wpisu na Twitterze oraz zmian w grze Call of Duty: Black Ops 2. Podczas rozgrywki pojawił się nowy plakat z charakterystyczną grafiką. Duszka powinni poznać wszyscy grający i korzystający z tak zwanego Snapchata. Grafika stanowi kod do rzeczonej aplikacji, dzięki czemu można odpalić krótki filmik – widoczny poniżej.

 

Od premiery Call of Duty: Advanced Warfare dzieli nas sporo czasu. Activision najwyraźniej przygotowuje graczy do wielkiej zapowiedzi Call of Duty: Black Ops 3. Warto również wspomnieć, że podobne przecieki pojawiały się już wcześniej, kiedy to poznaliśmy informacje na temat domniemanego Call of Duty: Borderlines.

Należy czekać na oficjalną zapowiedź w tej sprawie. Activision z pewnością zbroi się na tegoroczne targi E3 2015, na których powinno zaprezentować swoje najgłośniejsze produkcje. W tym roku na targach może być zatem naprawdę gorąco.

Cykl Black Ops składa się z dwóch odsłon. Oryginalne Call of Duty: Black Ops pojawiło się na rynku w roku 2010 na PlayStation 3, Xboksa 360, PC, Wii oraz NDSa. Druga odsłona w postaci Call of Duty: Black Ops 2 to już rok 2012 i konsole PlayStation 3, Xbox 360, Wii U oraz PC.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/black-ops-2-has-been-updated-with-viral.html]

cod-snapchat-qr-code

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ostatnią grą Hideo Kojimy z tej serii?

Hideo Kojima wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Jego zdaniem Metal Gear...
Read More