Call of Duty: Black Ops 3 – jak gra wygląda na PlayStation 3?

Pewnie już wiecie, że Call of Duty: Black Ops 3 zostało okrojone z kampanii fabularnej na PlayStation 3 i Xboksie 360? To tylko początek cięć, bo gra wygląda na konsoli Sony niezwykle budżetowo.

Firma Treyarch razem z wydawnictwem Activision od dłuższego czasu przekonują nas, że gra Call of Duty: Black Ops 3 na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360 będzie ograniczona. Mowa tutaj głównie o kampanii fabularnej, która została kompletnie wycięta z edycji na starsze konsole. Można było się zatem spodziewać, że chociaż tryb wieloosobowy zostanie dopracowany w pełni i gracze otrzymają pełnoprawny produkt. Nic z tych rzeczy, to co zobaczycie poniżej dobitnie potwierdza tezę, że Activision zrobiło perfidny skok na kasę. Waszą kasę.

Call of Duty: Black Ops działa, a jakże by inaczej, na silniku graficznym pamiętającym jeszcze grę Quake 3 (!?) i radzi sobie całkiem dobrze. Zero sarkazmu z mojej strony, tylko wyuzdana powaga. Uważam że jak na tak wysłużone narzędzie to silnik spisuje się świetnie w kolejnej już odsłonie tego sensacyjnego tasiemca. Tryb wieloosobowy może ma szanse kogoś zainteresować, ale osobiście polecam zainwestować w starsze i bardziej dopracowane gry z tego gatunku na PlayStation 3 i Xboksa 360. Ot, chociażby Battlefield: Bad Company 2, bo wyjdzie i taniej i lepiej…i bez cięć.

Poniżej możecie zobaczyć kilka screenów z rozgrywki właściwej na starszych konsolach Sony i Microsoftu. Gra wygląda kiepsko, ale oczywiście decyzja należy do Was. Próżno szukać rewolucji w najnowszej odsłonie Call of Duty. Wiedzą o tym krytycy, wiedzą o tym gracze, wiedzą o tym sami producenci. Mimo to, marka jakoś ”się kręci” i zarabia, a dla niektórych to najważniejsze.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/black-ops-3-ps3-1.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/black-ops-3-ps3-2.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/black-ops-3-ps3-3.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/black-ops-3-ps3-4.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/black-ops-3-ps3-5.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/black-ops-3-ps3-6.png”]
Written By
More from Patryk

Myszka i klawiatura TAC4 dla konsoli PlayStation 4

Gracie w Battlefield 4, Call of Duty: Advanced Warfare bądź Destiny? Na...
Read More