Call of Duty: Black Ops 3 – Digital Foundry analizuje wszystkie wersje gry Treyarch

Call of Duty: Black Ops 3 jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One i pecetach, ba, jest grywalne nawet na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Jak myślicie, która wersja radzi sobie najlepiej?

W sieci pojawiła się analiza gry Call of Duty: Black Ops 3 od dziennikarzy z Digital Foundry. Specjaliści od testowania gier i analizy oprawy graficznej zdecydowali się opublikować własne nagrania zestawiające ze sobą grę Treyarch na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. PlayStation 3 i Xboksa 360 pomińmy minutą ciszy, bo są to edycje wykastrowane z kampanii fabularnych.

Oczywiście poza rozdzielczością, gra Call of Duty: Black Ops 3 celuje w taki sam poziom oprawy na obu konsolach, z wyrównanymi obiektami i efektami. Czasami zauważalne jest dynamiczne skalowanie, które powoduje, że silnik wybiera niższej jakości tekstury i ich detale dla powierzchni na Xbox One, ale zdarza sie to rzadko i nie wpływa na rozgrywkę.

Sama oprawa graficzna, a w większości przypadków podłoże – ziemia często wygląda gorzej na konsolach, ale już modele postaci. Podobnie zresztą jak na maksymalnych ustawieniach z PC. Sporo tekstur na PlayStation 4 i Xbox One renderowanych jest z nieco niższą dbałością o detale, jak losowe odłamki czy zepsute meble.

Poniżej możecie zobaczyć trzy materiały wideo z gry Call of Duty: Black Ops 3 od Digital Foundry. Sami zdecydujcie, gdzie gra Treyarch wygląda lepiej.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=NAwff8w8Pog” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=0l5k0zWBEeE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Eek-JUnFQ40″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Ogromne zainteresowanie Neverwinter na Xbox One – gra już ponad 1,5 mln graczy

Gracie w gry MMORPG? Może gracie aktualnie w grę Neverwinter na Xbox...
Read More