Call of Duty: Advanced Warfare zaproponuje nam coś nowego w trybie multi

Call of Duty: Advanced Warfare trafi na konsole nowej generacji, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Tytuł ma zaoferować nowe doświadczenia w trybach wieloosobowych.

Nowa odsłona Call of Duty stała się faktem. Poznajcie pierwszy trailer Call of Duty: Advanced Warfare.
Nowa odsłona Call of Duty stała się faktem. Poznajcie pierwszy trailer Call of Duty: Advanced Warfare.

Call of Duty: Advanced Warfare to zupełnie nowa odsłona, bardzo popularnej na rynku serii pierwszoosobowych strzelanin. Pozycja ma trafić na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360 oraz PlayStation 3 i PC. Autorzy gry zapowiadają większe zmiany w trybach rozgrywek wieloosobowych.

Na ten temat wypowiedział się przedstawiciel studia Sledgehammer Games, niejaki Michael Condrey, który uważa że najważniejszą zmianą w serii mają być egzoszkielety. Jest to kluczowy element tej produkcji, który pozwala na zastosowanie zupełnie nowego podejścia do poruszania się po mapach, wpływa na dobór innej strategii, oraz oddaje w ręce gracza nowe umiejętności. Oto co deweloper ma do powiedzenia w tej sprawie:

„Nasz multiplayer ma największy zestaw nowych, jak to można nazwać, fajnych sprzętów jaki widziałem od długiego czasu. To duży krok naprzód – od trzech lat udało nam się stworzyć wiele innowacji dla całej gry. Wyobraź sobie, że wszystko [to co widziałeś podczas E3] ma znaczenie dla trybu sieciowego. Zrozumiecie, że chodzi przede wszystkim o nowości.”

Call of Duty: Advanced Warfare trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz Xboksa 360. Pracami nad wersją na poprzednią generację zajmuje się inna firma. Całość zabiera nas do nie dalekiej przyszłości, gdzie pole bitwy rządzi się innymi prawami. Więcej informacji już wkrótce.

Impreza się dopiero rozkręca!
Impreza się dopiero rozkręca!
Written By
More from Patryk

Premiera The Evil Within została przyspieszona

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat gry The Evil Within....
Read More