Call of Duty: Advanced Warfare – zapraszamy za kulisy produkcji

Autorzy gry Call of Duty: Advanced Warfare zapraszają nas za kulisy produkcji swojej najnowszej gry. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

W sieci opublikowano dokumentalny materiał wideo, który zabiera nas za kulisy produkcji Call of Duty: Advanced Warfare. Tytuł pojawi się tej jesieni na konsolach nowej generacji, oraz komputerach osobistych. Warto sprawdzić więc, jak idą prace nad nową odsłoną niezwykle popularnego shootera.

Najnowsza odsłona serii Activision to produkcja spod dłuta firmy Sledgehammer Games. Twórcy mieli ambitny plan na ten tytuł, odważnie wprowadzają elementy science-fiction oraz futurystyczne uzbrojenie do tej gry militarnej. Akcja Advanced Warfare rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie światem rządzą prywatne armie, a na czele jednej z nich stoi jeden z głównych bohaterów gry. Seria poszła tym razem w stronę wojny globalnej, konfliktu gdzie żołnierze wspomagani są przez zdobycze techniki.

Deweloper przykłada wielką wagę do strony dźwiękowej gry. Począwszy od dubbingu, przez wybuchy, wystrzały, zderzenia, na ogromnej destrukcji kończąc, wszystko to ma mieć również autentyczny wydźwięk. Filmowość w grze zostanie zachowana, ale gracz będzie czuł się, jakby naprawdę tam był i to ma być wielką zaletą oprawi dźwiękowej w Call of Duty: Advanced Warfare

Written By
More from Patryk

Zobaczcie ogromnego summona z Final Fantasy XV w akcji

W sieci pojawił się kolejny gameplay z Episode Duscae, czyli wersji demonstracyjnej...
Read More