Call of Duty: Advanced Warfare z możliwością aktualizacji gry na konsole ósmej generacji

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W sieci pojawiły się informacje, że najnowsza produkcja Sledgehammer Games posiadać będzie bezpłatną możliwość aktualizacji gry na konsole ósmej generacji.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Wydawca gry, czyli firma Activision zapowiedziała, że wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup najnowszej odsłony Call of Duty na konsolach siódmej generacji będą mogli bezproblemowo i bezpłatnie pobrać wersję gry na konsole PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Przeniesienie kopii gry dotyczy jedynie konsol jednej z firmy(np. posiadacze Xboksa 360 nie będą mogli przenieść gry na PlayStation 4).

Warto również dodać, że owej transakcji będziemy musieli dokonać do 31 marca przyszłego roku. Co ciekawe i równie ważne, po przeniesieniu kopii gry na konsole ósmej generacji, wciąż bez problemu będziemy mogli toczyć rozgrywkę na konsolach starej generacji, a wszystko czego zdążymy dokonać na starszych konsolach dostępne będzie również na PlayStation 4 i Xboksie One.

Call of Duty: Advanced Warfare zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 4 listopada tego roku.

[dzięki- http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-08-call-of-duty-advanced-warfare-is-cross-buy-for-ps3-and-ps4]

call of duty
Miły gest ze strony twórców, czyż nie?
More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę premiery filmu Uncharted

Jak dobrze wiemy od kilku tygodni pracę nad filmową adaptacją przygód Nathana...
Read More