Call of Duty: Advanced Warfare – wysyp kolejnych screenów z gry

Impreza się dopiero rozkręca!

Call of Duty: Advanced Warfare nie daje o sobie zapomnieć. Twórcy gry, studio Sledgehammer Games, opublikowali w sieci kolejną, bardzo ciekawą galerię obrazków z gry.

Nowa odsłona Call of Duty stała się faktem. Poznajcie pierwszy trailer Call of Duty: Advanced Warfare.
Nowa odsłona Call of Duty stała się faktem. Poznajcie pierwszy trailer Call of Duty: Advanced Warfare.

Sledgehammer Games nie zwalnia tempa, w sieci publikowane są kolejne materiały z gry Call of Duty: Advanced Warfare. Tym razem twórcy gry postanowili opublikować kolejne screeny z rozgrywki, które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że ta seria zmierza w dość dziwnym kierunku, typowego shootera science-fiction. Na zdjęciach możemy zaobserwować tak szczegółową postać jednego z bohaterów, jak również kilka lokacji z gry. Widać tutaj inspirowanie się innymi tytułami, ot chociażby grą Titanfall. Autorzy gry opanowali wysłużony silnik graficzny w sposób perfekcyjny, i choć gra nie prezentuje jakiegoś nad wyraz wysokiego poziomu, to może się podobać.

Tytuł ma być dostępny już 4 listopada tego roku, na chwilę obecną mowa jest tylko o wersji na Xbox One. Największą niespodzianką w grze ma być występ Kevina Spacey’go, która poprowadzi oddział specjalny żołnierzy przeciwko rządowi Stanów Zjednoczonych. Rozgrywka będzie naszpikowana elementami science-fiction, takimi jak futurystyczne bronie, pojazdy, specjalne gadżety umożliwiające bohaterom chodzenie po ścianach, dalekie skakanie czy stawianie tarcz przeciw pociskom wroga. Poniżej możecie zapoznać się ze świeżo opublikowaną galerią screenów. Myślę że to nie ostatni raz w tym tygodniu, kiedy słyszymy o grze Call of Duty: Advanced Warfare.

[dzięki-AGB]

 

Written By
More from Patryk

League of Legends otrzymało aktualizację 4.20

League of Legends otrzymało kolejną aktualizację o numerze 4.20. Update wprowadza sporo...
Read More