Call of Duty: Advanced Warfare- w sieci opublikowano nowy, efektowny zwiastun

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. W sieci pojawił się nowy, świetny zwiastun gry.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Premiera Call of Duty: Advanced Warfare zbliża się wielkimi krokami. Twórcy oraz wydawca gry starają się o względy graczy i co jakiś czas do sieci trafiają materiały promujące najnowszą odsłonę popularnej serii. Nie inaczej jest tym razem. Poniższy zwiastun jest efektowny i pełen akcji, czy od pierwszoosobowej strzelaniny można wymagać czegoś jeszcze? Rzućcie okiem, być może właśnie owy materiał zachęci Was do kupna Advanced Warfare.

Trzeba przyznać, że studio Sledgehammer Games stara się, aby popularna seria wróciła na właściwe tory oraz przyciągnęła do siebie nie tylko zagorzałych fanów cyklu, ale również nowych graczy, którzy do tej pory nie zakosztowali rozgrywki z Call of Duty. Miejmy nadzieję, że Advanced Warfare będzie co najmniej tak efektowny jak materiały promujące ten tytuł. Myślę, że w takim przypadku wszyscy byliby zadowoleni.

Call of Duty: Advanced Warfare zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 4 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Diablo III na konsole nowej generacji będzie wspierane po premierze

Diablo III: Reaper of Souls- Ultimate Evil Edition to specjalne wydanie Diablo...
Read More