Call of Duty: Advanced Warfare – twórcy wypowiadają się na temat egzoszkieletu

W sieci pojawiły się informacje na temat gry Call of Duty: Advanced Warfare. Autorzy wypowiedzieli się na temat New Game + oraz właściwości egzoszkieletu podczas rozgrywki.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Autorzy gry Call of Duty: Advanced Warfare postanowili wypowiedzieć się na temat egzoszkieletów w grze oraz ich właściwości bojowych. Jak się okazuje, gracze będą mogli rozwijać tę technologie podczas rozgrywki, dzięki czemu otrzymają dostęp do nowych umiejętności oraz właściwości futurystycznego pancerza. 

Co więcej, w trakcie rozgrywki będziemy musieli podejmować odpowiedzialne decyzji, w jaki sposób rozwijać nasz sprzęt. Sledgehammer Games przygotowało dla graczy coś w rodzaju New Game +, a więc możliwość ponownego rozegrania kampanii. W takim przypadku zachowamy wszystkie ulepszenia broni oraz egzoszkieletu, które zdołaliśmy uzyskać przy pierwszym przechodzeniu gry.

“Jedna rzecz, która jest nowa w serii, to możliwośc ulepszania egzoszkieletów w kampanii. Poprzez egzoszkielet możesz znacznie rozbudowywać swoją moc. Punty na ulepszenia zdobywa się poprzez wykonywanie wyzwań. Następnie można udoskonalać egzoszkilet. Pod koniec gry będziesz znacznie potężniejszy niż na początku” –  Bret Robbins, dyrektor kreatywny projektu.

Tytuł to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

Written By
More from Patryk

Najlepsze gry roku 2015 według Metacritic

Metacritic również zdecydowało się opublikować swoje zestawienie najlepszych gier roku 2015. Zliczono...
Read More