Call of Duty: Advanced Warfare – tryb wieloosobowy będzie przystępny dla początkujących

Autorzy Call of Duty: Advanced Warfare są przekonani, że amatorzy trybów wieloosobowych nie będą mieli większych problemów z odnalezieniem się w trakcie rozgrywek.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Call of Duty: Advanced Warfare zaoferuje graczom rozbudowane tryby wieloosobowe, dla których większość graczy sięgnie po ten tytuł. Myśląc o premierach gier z serii Call of Duty gracze nastawiają się właśnie na zabawę w sieci. Dosyć często zdarza się, że umiejętności innych graczy przewyższają nasze, toteż szybko możemy zniechęcić się do wieloosobowych zmagań. Czy twórcy ze studia Sledgehammer Games mają pomysł, jak z tym walczyć?

Na ten temat postanowił wypowiedzieć się jeden z pracowników studia, niejaki Greg Reisdorf. Twierdzi on, że firma znalazła złoty środek na pogodzenie amatorów z zawodowcami.

”Zwyczajni gracze to większość naszych odbiorców i gra jest zbudowana z myślą o nich. Z drugiej strony mamy e-sport, o którym też pamiętamy. Chcemy się dowiedzieć czego dokładnie oczekują pro-gracze, by skroić grę zgodnie z ich potrzebami. Cenimy ich zdanie i wysłuchamy je tak samo, jak gdyby uwagi zgłaszał każdy z Was.”

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360. Koncern Microsoft poinformował, że dzień wcześniej do sklepów trafi specjalny zestaw gry wraz z konsolą Xbox One dla zainteresowanych.

Written By
More from Patryk

W przyszył tygodniu premiera gry DmC Devil May Cry: Definitive Edition

Już za tydzień premiera zestawu DmC Devil May Cry: Definitive Edition na...
Read More