Call of Duty: Advanced Warfare – trailer prezentujący uzbrojenie

Call of Duty: Advanced Warfare dostępne będzie na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Tytuł otrzymał nowy zwiastun promocyjny prezentujący uzbrojenie.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

W sieci udostępniono najnowszy zwiastun gry Call of Duty: Advanced Warfare, która pojawi się na Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Autorzy gry starają się naświetlić nam futurystyczne wyposażenie, z jakim będziemy mieli do czynienia podczas rozgrywki. Mowa tutaj o granatach wykrywających ukrytych przeciwników, oraz mobilnej barykadzie przeciwogniowej. Ten drugi gadżet będzie o tyle interesujący, ponieważ wpłynie na zachowanie się przeciwników podczas bitwy. Dzięki tarczy będziemy mogli okopać się w pewnym miejscu, które pozwoli nam na lepszy kontakt z wrogami, ale nie wystawi nas na niebezpieczeństwo. Umiejscowienie rozgrywki w futurystycznych klimatach pozwoliło twórcom wprowadzić również fikcyjną broń, mowa tutaj o karabinach energetycznych, lewitujących czołgach oraz motocyklach.

Call of Duty: Advanced Warfare trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz Xboksa 360. Pracami nad wersją na poprzednią generację zajmuje się inna firma. Całość zabiera nas do nie dalekiej przyszłości, gdzie pole bitwy rządzi się innymi prawami. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Wolfenstein: The New Order w planie wydawniczym firmy Cenega

Oficjalnym dystrybutorem gry Wolfenstein: The New Order w naszym kraju będzie firma...
Read More