Call of Duty: Advanced Warfare powtórzy sukces Modern Warfare?

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Za tę część cyklu odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games. Twórcy najnowszej części Call of Duty odwołują się nawet do jednej z najlepszych części serii, czyli do Modern Warfare.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Na temat przebiegu prac oraz sukcesu Modern Warfare opowiada Glen Schofield, czyli jeden z założycieli studia Sledgehammer Games. Twierdzi on, że spojrzeli na historię serii i opowiada, że gdy na rynku pojawiło się właśnie wspomniane Modern Warfare, to gra ich po prostu „zmiotła”. Twierdzi, że właśnie ta część była nową erą Call of Duty. Podkreśla, że przedstawiony w tej odsłonie konflikt był bardzo realistyczny, a realizm potęgowały dodatkowo odgłosy, dźwięki, a także strona wizualna. Podkreśla również, że właśnie to wszystko chcą osiągnąć w swojej najnowszej produkcji, czyli w Call of Duty: Advanced Warfare.

Wszystkie słowa Glena Schofielda popiera Michael Condrey, który twierdzi, że najnowsza odsłona serii będzie nową erą Call of Duty na konsolach nowej generacji. Podkreśla jednocześnie, że wszyscy w studiu są podekscytowani i starają się przygotować naprawdę niesamowitą grę. Zapewnia również, że pełne trzy lata, które poświęcili na produkcję dały im możliwość rozwinięcia technologii, dzięki temu mogli skupić się również na rozwinięciu kreatywności oraz wyciśnięciu wszystkiego co najlepsze z najnowszej generacji. Podkreśla, że nie są oni w żadnym stopniu ograniczani przez konsole starej generacji i dzięki temu mogą wdrążać całkiem nowe pomysły.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

Łowca headshotów!
Łowca headshotów!
More from Mikołaj Ciesielski

Fragment rozgrywki z Dragon Age: Inkwizycja pochodzący z zamkniętego pokazu gry!

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna część znanej serii gier cRPG. Premiera zaplanowana...
Read More