Call of Duty: Advanced Warfare – pierwszy trailer oraz data premiery

Call of Duty: Advanced Warfare to nowa odsłona znanej serii strzelanin pierwszoosobowych. W sieci pojawił się pierwszy trailer oraz data premiery. 

Nowa odsłona Call of Duty stała się faktem. Poznajcie pierwszy trailer Call of Duty: Advanced Warfare.
Nowa odsłona Call of Duty stała się faktem. Poznajcie pierwszy trailer Call of Duty: Advanced Warfare.

Jeszcze wczoraj informowałem o doniesieniach w sprawie nowej odsłony Call of Duty, która miałaby się nazywać Patriots, a dziś rano okazało się, że to wszystko to tylko plotki. Serwis Destructioid udostępnił zwiastun oraz datę premiery gry Call of Duty: Advanced Warfare, która w tym roku trafi na półki sklepowe. Tytuł ma być dostępny już 4 listopada tego roku, na chwilę obecną mowa jest tylko o wersji na Xbox One. Największą niespodzianką w grze ma być występ Kevina Spacey’go, która poprowadzi oddział specjalny żołnierzy przeciwko rządowi Stanów Zjednoczonych. Rozgrywka będzie naszpikowana elementami science-fiction, takimi jak futurystyczne bronie, pojazdy, specjalne gadżety umożliwiające bohaterom chodzenie po ścianach, dalekie skakanie czy stawianie tarcz przeciw pociskom wroga. Już po pierwszy zwiastunie możemy stwierdzić, że grafika nie robi takiego wrażenia jak inne produkcje dostępne na rynku. Tytuł zmierza na platformy nowej generacji, ale najprawdopodobniej jest on oparty o stary, wysłużony silnik.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun promocyjny oraz materiał wideo upubliczniony przez firmę Activision. Ten drugi stara się nakreślić graczom, z jakimi realiami pola bitwy będziemy mieli do czynienia w odsłonie Call of Duty: Advanced Warfare. Jesteście zadowoleni z tej zapowiedzi?

Written By
More from Patryk

Gigas nowym zawodnikiem gry Tekken 7

Tekken 7 to bijatyka firmy Bandai Namco przygotowywana z myślą o PlayStation...
Read More