Call of Duty: Advanced Warfare otrzyma aplikację mobilną

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Twórcy zapowiedzieli aplikację mobilną, która stworzona została z myślą o najnowszej odsłonie serii.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Call of Duty: Advanced Warfare trafi do nas za dwa tygodnie. Twórcy oraz wydawca gry starają się w możliwe najlepszy sposób zareklamować swoją najnowszą produkcję. Jednakże sama gra to nie wszystko, ponieważ najnowsza odsłona Call of Duty otrzyma darmową aplikację mobilną, która dostępna będzie na Androida, system iOS, Windows Phone oraz na Kindle’a. Za stworzenie owej aplikacji odpowiedzialna jest firma Beachhead Studio. Jak widać twórcy gry idą z duchem czasu, ponieważ ostatnio aplikację mobilne dedykowane grom są bardzo popularne.

Szczegóły aplikacji:
  • Clan Wars– szczegóły na temat rozgrywek Clan Wars, w których udział będą mogli wziąć wszyscy zainteresowani. Pierwsze kwalifikacje zaplanowane są na 15- 16 listopada.
  • War Room– w tym miejscu będziemy mieli możliwość sprawdzenia informacji o rozgrywkach, wiadomości dotyczące Clan Wars oraz sprawdzimy kto aktualnie jest najlepszym graczem.
  • Active Roster– w tym miejscu będziemy mieli możliwość zarządzania zespołem, usuwania lub dodawania członków do ekipy.
  • Clan Profile- jest to strona klanu, w której wyświetlane będą najważniejsze informacje dotyczące graczy. Co tydzień najlepszy zawodnik otrzymywać ma nagrodę MVP.
  • Clan Calling Cards– ekskluzywne karty wspierane w grze oraz aplikacji. Awans klanu lub zawodnika odblokowywać ma specjalne nagrody.
  • Embled Editior– zarówno w grze jak i aplikacji dostępna będzie możliwość edycji loga klanu.

Call of Duty: Advanced Warfare zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 4 listopada tego roku.

[dzięki- http://www.vg247.com/2014/10/21/call-of-duty-advanced-warfare-mobile-companion-app-announced/]

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun Awakening, dodatku do Call of Duty: Black Ops III to również powrót Wyręczyciela

Już za kilka dni Call of Duty: Black Ops 3 zostanie wzbogacone...
Read More