Call of Duty: Advanced Warfare ma być czymś nowym dla serii

Call of Duty: Advenced Warfare jest kolejną odsłoną jednego z najpopularniejszych cyklów pierwszoosobowych strzelanin. Za najnowszą część serii odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games. Twórcy zapowiadają, że Advanced Warfare będzie czymś nowym dla serii Call of Duty.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Od samego początku Sledgehammer Games zapowiadają, że Advanced Warfare wprowadzi sporo świeżości do serii Call of Duty. Po raz kolejny twórcy mówią, że najnowsza odsłona cyklu będzie dla graczy zupełnie nowym doświadczeniem. Przedstawiciel Sledgehammer Games w rozmowie z VentureBeat stwierdził, że Advanced Warfare będzie zupełnie nową marką dla serii Call of Duty.

„To jest nowa generacja, rozgrywająca się w przeszłości oddalonej o 40 lat. Nie ma tu nic, co moglibyśmy pożyczyć. Nasza gra musiała zostać stworzona od samych podstaw, dzięki czemu Advanced Warfare będzie zupełnie nową marką w serii Call of Duty.”

Jak widać twórcy starają się przekonać graczy, że tym razem nie dostaną tej samej gry w innym opakowaniu, ale rzeczywiści coś innowacyjnego. Jednakże, aby to stwierdzić musimy poczekać do 11 sierpnia, ponieważ właśnie w ten dzień ma zostać opublikowany pierwszy materiał z rozgrywki sieciowej i być może na jego podstawie będzie można stwierdzić czy Sledgehammer Games nie wpuszcza graczy w tzw. kanał. Warto również dodać, że niedawno twórcy postanowili przybliżyć graczom fabułę na trzy minutowym zwiastunie, który znajdziecie tutaj.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360

 

More from Mikołaj Ciesielski

Godzina rozgrywki H1Z1 na PlayStation 4

H1Z1 TO GRA MMO W REALIACH APOKALIPSY ZOMBIE. TWÓRCĄ GRY JEST SONY...
Read More