Call of Duty: Advanced Warfare – co z rozdzielczością na Xbox One?

Call of Duty: Advanced Warfare może działać w jakości 1080p na Xbox One. Autorzy gry aktualnie pracują nad wypracowaniem stabilnej jakości oprawy graficznej.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Sledgehammer Games pracuje aktualnie nad grą Call of Duty: Advanced Warfare. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Wśród fanów serii nadal pojawiają się wątpliwości dotyczące rozdzieloczości gry. Autorzy potwierdzają, że najnowsza odsłona serii będzie działać w wyższej rozdzielczości niźli Call od Duty: Ghosts.

Producent przyznaje się, że gra może działać w rozdzielczości 900p na Xbox One, a możliwe nawet że na poziomie 1080p. Sledgehammer Games chciałoby zachować przybliżoną jakość, co w wersji na PlayStation 4, gdzie Advanced Warfare z pewnością będzie działało w 1080p. Czy twórcą uda się pogodzić właścicieli obu platform?

Zeszłoroczne Ghosts działało na Xbox One w 900p, zaś na konsoli PlayStation 4 w jakości 1080p. Sytuacja z zaniżaniem poziomu oprawy graficznej miała również miejsce w takich grach jak Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oraz Battlefield 4. Więcej informacji już wkrótce.

[dzięki -http://www.videogamer.com/xboxone/call_of_duty_advanced_warfare/news/call_of_duty_advanced_warfare_xbox_one_resolution_higher_than_cod_ghosts.html]

call of duty egzo
Egzoszkielet to podstawa rozgrywki w Call of Duty: Advanced Warfare!
Written By
More from Patryk

Gry Xbox do 75% taniej z Deals with Gold

Firma Microsoft przygotowało kolejną ofertę Deals with Gold. Dla grających na Xbox...
Read More