Call of Duty: Advanced Warfare będzie takie, jak na materiałach promocyjnych

Studio Sledgehammer Games wypowiedziało się na temat poziomu graficznego gry Call of Duty: Advanced Warfare. Tytuł będzie wyglądał tak samo na obu platformach.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Call of Duty: Advanced Warfare zostanie wydane na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Autorzy gry, firma Sledgehammer Games twierdzi, że gra będzie wyglądała tak samo jak na materiałach promocyjnych, oraz nie będzie znaczących różnic w wersjach na konsole nowej generacji i komputerach osobistych.

Zdaniem współzałożyciela studia, Michaela Condrey’a studio zawsze stara się wypracować tai sam poziom na docelowych platformach oraz publikować rzeczywiste fragmenty gameplayu. Firma Activision opublikowała kilkuminutowy materiał wideo, dzięki czemu mogliśmy rzucić okiem na fragmenty rozgrywki, strzelaniny, eksplorację miasta oraz wybuchy. Tytuł będzie wyglądał w taki sam sposób po premierze gry, jak na materiałach wideo.

”Od zawsze jesteśmy skoncentrowani na tym, aby prezentować dokładne materiały wideo, które są zgodne z oryginałem. Nie jesteśmy studiem, które najpierw prezentuje wspaniałe materiały wideo na mocnych komputerach PC, aby później nie być w stanie przerzucić tego na konsole.”

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

Łowca headshotów!
Łowca headshotów!

 

Written By
More from Patryk

Watch Dogs sprzedaje się nieźle, lepiej niż inne marki Ubisoftu

Trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem od Ubisoftu sprzedaje się znakomicie w...
Read More