Call of Duty: Advanced Warfare – autorzy projektowali grę z myślą o kontynuacji

W sieci pojawiły się kolejne informacje i wypowiedzi twórców, na temat gry Call of Duty: Advanced Warfare. Okazuje się, że deweloper myśli o kontynuacji.

Nowa odsłona Call of Duty stała się faktem. Poznajcie pierwszy trailer Call of Duty: Advanced Warfare.
Nowa odsłona Call of Duty stała się faktem. Poznajcie pierwszy trailer Call of Duty: Advanced Warfare.

Na temat Call of Duty: Advenced Warfare wiemy już stosunkowo sporo, a to za sprawą wylewności dewelopera, czyli firmy Sledgehammer Games. W sieci pojawiły się kolejne wypowiedzi autorów, którzy potwierdzają, że w toku prac nad Advaced Warfare myśleli oni już o kontynuacji. W rozmowie z redakcją Game Informera, Michael Condrey, jeden z pracowników dewelopera wypowiedział się  na temat charakterystyki świata przyszłości zaprezentowanego w grze, oraz potencjalnej kontynuacji.

”Zawsze musisz myśleć w taki sposób, aby do końca nie domykać historii gry z myślą o kontynuacji. My pracujemy właśnie w taki sposób, aby w przyszłości można było wypuścić na rynek kontynuację Advanced Warfare”

Call of Duty: Advanced Warfare trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz Xboksa 360. Pracami nad wersją na poprzednią generację zajmuje się inna firma. Całość zabiera nas do nie dalekiej przyszłości, gdzie pole bitwy rządzi się innymi prawami. Nasi bohaterowie posiadać będą charakterystyczne umiejętności, a system walki ”pociągnięty” jest kreską science-fiction.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun promocyjny oraz materiał wideo upubliczniony przez firmę Activision. Ten drugi stara się nakreślić graczom, z jakimi realiami pola bitwy będziemy mieli do czynienia w odsłonie Call of Duty: Advanced Warfare.

Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny Risen 3: Titan Lords pojawiły się w sieci

Risen 3: Titan Lords jest już dostępny w polskich sklepach na PlayStation...
Read More