Call of Duty: Advanced Warfare Ascendance DLC już niebawem na Xbox One i Xboksie 360

Slegdegahammer Games wespół z Activision zapowiedzieli właśnie kolejny dodatek do gry Call of Duty: Advanced Warfare. Ascendance DLC będzie dostępne wpierw na Xboksie 360 oraz Xbox One.

Call of Duty to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, która jest z nami od roku 2003.
Call of Duty to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, która jest z nami od roku 2003.

Call of Duty: Advanced Warfare nadal jest wspierane przez twórców, którzy to właśnie zapowiedzieli dodatek DLC o nazwie Ascendance. Dodatkowa zawartość w pierwszej kolejności, na mocy umowy zawartej pomiędzy Activision i Microsoftem, pojawi się na konsolach Xbox One oraz Xboksie 360.

Wydawca gry ogłosił, że drugi z planowanych dodatków DLC do gry Call of Duty: Advanced Warfare pojawi się na rynku już 31 marca. W pierwszej kolejności dostęp otrzymają właściciele konsol Microsoftu, ale później oczywiście zawartość dostępna będzie również na PlayStation oraz komputerach PC. Na ten moment twórcy ze studia Sledgehammer Games nie zaprezentowali fragmentów rozgrywki, na te z pewnością będziemy musieli poczekać aż do 29 marca, kiedy to odbędzie się impreza Call of Duty Championship.

Oczywiście w dodatku DLC Ascendance gracze mogą spodziewać się dodatkowych lokacji, w liczbie czterech, którymi są: pięciopiętrowy budynek Perplex; Site 244, która opowiada o tajemniczym statku w pobliżu Mount Rushmore; Climate – utopia stworzona przez ludzi; Chop Shop, czyli fabryka produkująca egzoszkielety.

Ostatnim dodatkiem na liście będzie kolejny epizod kooperacyjnego trybu kampanii Exo Zombies. Twórcy dorzucą zupełnie nową broń – połączenie karabinu ze strzelbą, jak również nową playlistę. Ascendance jest drugim z opublikowanych dodatków. Na graczy nadal czekają dwa kolejne.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/call-of-duty-advanced-warfares-second-wave-of-dlc-dated-for-xbox-consoles/]

call_of_duty_advanced_warfare_png_pk

Written By
More from Patryk

Twitch chwali się statystykami za rok 2014

Platforma Twitch.tv postanowiła przedstawić konkretne statystyki dotyczące działalności w roku 2014. Kierownictwo...
Read More