Były pracownik Naughty Dog pracował przy The Last of Us 2

W sieci pojawiła się wzmianka na temat The Last of Us 2. Okazuje się, iż były pracownik Naughty Dog pracował wcześniej nad drugą odsłoną gry, najprawdopodobniej na PlayStation 4.

The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.
The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.

Na serwisie branżowym Linkedin pojawił się wpis byłego pracownika firmy Naughty Dog sugerujący odbywające się prace na The Last of Us 2. Niejaki Michael Knowland odnotował w swoim życiorysie, iż miał przyjemność uczestniczyć we wczesnych pracach nad modelami głów bohaterów kontynuacji gry The Last of Us.

Druga odsłona tej niezwykle popularnej oraz wielokrotnie nagradzanej gry nie została oficjalnie zapowiedziana przez twórców, ani również przez koncern Sony. Intrygującymi informacjami podzieliła się ze światem redakcja Gamespot, która odnalazła wpis na portalu Linkedin.

Michael Knowland to wyżej postawiony, choć już były, pracownik studia Naughty Dog. W lipcu tego roku projektant przeszedł do studia Avalanche, które siedzibę ma w Nowy Jorku. Nie tylko on odszedł w ostatnich miesiącach ze studia, bowiem w ślad za nim poszli również reżyser Justin Richmond, czy też główny artysta Nathan Wells. Knowland jest jednak pierwszym byłym pracownikiem Naughty Dog, który rzuca nowe światło na The Last of Us 2.

Pamiętajmy jednak, iż aktualnie studio koncentruje się na pracach nad przygodową grą akcji Uncharted 4: A Thief’s End, która pojawić się ma na PlayStation 4. Premiera superprodukcji już w przyszłym roku.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/the-last-of-us-2-mentioned-in-former-naughty-dog-d/1100-6424353/]

Miejmy nadzieję, że The Last of Us 2 już niedługo zostanie oficjalnie zapowiedziane!
Miejmy nadzieję, że The Last of Us 2 już niedługo zostanie oficjalnie zapowiedziane!
Written By
More from Patryk

Cosplay tygodnia (#4) – Jessica Nigri w Uncharted

Seria Uncharted jest z nami od wielu lat, świeciła tryumfy na PlayStation...
Read More