Był gameplay, są i screeny z The Order 1886

Firma Sony wespół ze studiem Ready At Dawn opublikowały w sieci nowe screeny z gry The Order 1886. Jest to trzecioosobowa gra akcji w klimatach steam punku.

The Order 1886 przeniesie nas w klimaty steam-punku, tylko na PlayStation 4.
The Order 1886 przeniesie nas w klimaty steam-punku, tylko na PlayStation 4.

Wczoraj na naszym serwisie mogliście przeczytać na temat nowych fragmentów rozgrywki z The Order 1886. Jest to tytuł zmierzający na PlayStation 4, jego premiera nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Dziś w sieci autorzy gry, firma Ready At Dawn, zaprezentowała nową galerię screenów pochodzącą z wczorajszego materiału. Galeria jest o wiele bardziej wyrazista niźli gameplay zarejestrowany i skompresowany w sposób zaniżający jego jakość. Widać na nich między innymi bardzo wysokiej jakości sylwetki naszych bohaterów, którzy są zbudowani z mnóstwa reagujących na otoczenie elementów. Co więcej, na statycznych obrazkach możemy też przyjrzeć się otoczeniu, które równie dobrze się prezentuje. 

The Order 1886 to gra akcji w klimacie steampunkowym. Miejsce akcji to Londyn z okresu epoki wiktoriańskiej. Samo miasto zostało bardzo wiernie odwzorowane. Natomiast realia epoki są nieco różne od tej rzeczywistej, historycznej. Nadal czekamy na konkretne materiały oraz targi E3, gdzie z pewnością tytuł zostanie zaprezentowany szerszej widowni.

Written By
More from Patryk

Project C.A.R.S. na nowych screenach z wersji PlayStation 4

Slighty Mad Studios opublikowało galerię nowych screenów pochodzących z wersji gry na...
Read More