Być może nowa gra Guerilla Games zostanie zaprezentowana na E3.

Studio Guerilla Games jest znana graczom z serii Killzone. Jednakże aktualnie pracują oni nad nową grą, którą na pewno nie będzie Killzone.

Guerilla Games po raz kolejny wyprodukuje tytuł ekskluzywny dla konsoli Sony. Nie kolejnego Killzone’a, a grę RPG z otwartym światem. Brzmi ciekawie.

Po tym jak okazało się, że Guerilla Games nie pracuje nad nową odsłoną serii Killzone, a grą RPG z otwartym światem wszyscy zastanawiają się jak może ona wyglądać. Po raz kolejny ciekawe informacje podaje pewne źródło(ukrywający się pod nickiem na Twitterze Shinobi602). Mianowicie na zbliżających się targach E3 gra ma zostać zaprezentowana oraz twórcy mają pokazać trailer, jednakże tajemniczy pan Shinobi602 przestrzega, że to nic pewnego i wszystko może się zmienić dosłownie przed samą konferencją. Na pewno fani i posiadacze konsoli PlayStation 4 ucieszą się z takiego tytułu ekskluzywnego na ich konsole, a jego zapowiedź byłaby odpowiedzią na Quantum Break, które pojawi się wyłącznie na nowej konsoli Microsoftu, czyli na Xboksie One.

Przypominamy że targi elektronicznej rozrywki, zwane dalej E3, odbywają się w dniach 10-12 czerwca w mieście Los Angeles. Podczas ich trwania swoje konferencje mają firmy Sony, Microsoft, Electronic Arts, Ubisoft, oraz wiele innych mniejszych zespołów przywiezie tam swoje gry. Czego możemy spodziewać się po Guerilla Games?

[dzięki- DualShockers]
More from Mikołaj Ciesielski

Fragment rozgrywki z Dragon Age: Inkwizycja pochodzący z zamkniętego pokazu gry!

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna część znanej serii gier cRPG. Premiera zaplanowana...
Read More