Burnout Paradise nie dla wstecznej kompatybilności na Xbox One

Wsteczna kompatybilność na Xbox One to szansa na ogranie starszych tytułów z epoki Xboksa 360, ale niestety nie wszystkich. Jak podają dzisiejsze media – Burnout Paradise nie będzie dostępny.

Jeżeli korzystacie z wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One i chcieliście ograć jedną z najlepszych ścigałek ostatnich lat, czyli Burnout Paradise, to raczej tego nie zrobicie.

Gra Burnout Paradise nie będzie dostępna w programie wstecznej kompatybilności Xboksa One. Jak twierdzi producent gry, studio Criterion, nie ma absolutnie żadnych planów co do tego, aby produkcja działała na najnowszej platformie Microsoftu.

Burnout Paradise to wyjątkowa i niezwykle oryginalna gra wyścigowa, która jest uwielbiana przez szerokie rzesze graczy z całego świata. Z tego powodu jeden z fanów postanowił nawet zapytać na portalu społecznościowym Twitter czy jest szansa na to, aby grę przeniesiono na Xboksa One. W odpowiedzi otrzymał raczek konkretną odpowiedź – ”Nie ma takich planów”.

Warto czekać na nowe informacje z obozu Criterion Games. Jest wielce prawdopodobne, że twórcy popularnej gry wyścigowej ostatnio mniej się udzielają, bo mogą prawdopodobnie pracować nad nową, pełnoprawnie next-genową odsłoną gry. Co Wy na to, żałujecie z powodu braku Burnout Paradise na Xbox One?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=R-kF-PTcLlA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5630d87f41d4754d14b304d8″]

Written By
More from Patryk

Video: Przyszłość serii Resident Evil i wielki jubileusz w roku 2016

Już w przyszłym roku wielki jubileusz serii Resident Evil, która będzie obchodzić...
Read More