Burnout HD Collection na PlayStation 4 i Xbox One?

Firma Criterion pracuje aktualnie nad czymś ”nowszym i bardziej interesującym” i nie ma planów odświeżania gier z serii Burnout na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Studio Criterion podkreśla jednak, że wydanie na rynek kolekcji Burnout HD na PlayStation 4 oraz Xbox One to całkiem ”przyjemny pomysł”. Aktualnie firma jednak zajmuje się czymś nowszym, co ma być o wiele ciekawszym i większym projektem. Seria Burnout powróci w nowożytnym stylu, a może Criterion przygotowuje inne wyścigi w podobnym stylu?

W odpowiedzi na zapytania na Twitterze przedstawiciele studia podkreślili, że Burnout HD Collection to dobry pomysł, ale w tej chwili nie ma mowy o jego realizacji. Criterion zajmuje się czymś zupełnie świeżym, co w zasadzie będzie czymś o wiele lepszym. Fani dopytywali na Twitterze chociażby o wersję Burnout 3 HD na PlayStation 4 oraz Xbox One, argumentując bardzo szybki i przyjemny proces produkcji tej gry, ale producent jest nieugięty i nie zamierza odświeżać swoich starszych gier.

Fani marki Burnout już od wielu lat upraszają się o ponowny debiut gier z PlayStation 2 na nowych konsolach. Criterion z pewnością wsłuchuje się w głos fanów, ale najwyraźniej nie ma aktualnie czasu ani ochoty zająć się produkcją kolekcji High Definition. Miejmy nadzieję, że ich tajemniczy projekt w istocie będzie czymś ”nowym i niesamowitym”. Firma potrafi robić fajne gry wyścigowe, oby zapowiedź ich nowej produkcji padła już niebawem.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Burnout to seria gier wyścigowych wydanych przez Electronic Arts (od 2. części) we współpracy ze studiem Criterion Games. Rozgrywka polega na agresywnej jeździe i rozbijaniu przeciwników, za co dostajemy punkty, medale oraz trofea. W niemalże każdej części znajduje się tryb “crash”, w którym mamy za zadanie, zniszczyć jak najwięcej pojazdów na skrzyżowaniu.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=HmQWkoRi5zo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fbcd9c66f2b66b49cbf728″]

Written By
More from Patryk

Kilka minut z mrocznym Alien: Isolation

Serwis Eurogamer udostępnił w sieci kilka minut rozgrywki z Alien: Isolation (Obcy:...
Read More