Bungie wprowadza znaczące zmiany do rozgrywki w Destiny

Firma Bungie zdecydowała się usprawnić rozgrywkę w Destiny. Rozwiązano problem ”jaskini skarbów”, gdzie gracze mogli się wzbogacić w szybki i prosty sposób.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

Zespół Bungie zdecydował się wprowadzić wyraźne zmiany do rozgrywki wieloosobowej w Destiny. Mowa tutaj o kontrowersyjnej jaskini skarbów w Kosmodromie. Sprytni gracze wykorzystali fakt szybko odradzających się przeciwników, aby dzięki temu niedociągnięciu zyskać sporą ilość przedmiotów. Producenci gry zdecydowali się rozwiązać ten problem, dzięki czemu skarby nie będą już tak łatwe do zdobycia.

Oznacza to, że czas odradzania się wrogów w niektórych lokacjach został znacząco wydłużony. W wielu przypadkach, jest to czas nawet do pół minuty. Producent wprowadzić kilka innych usprawnień do rozgrywki, oto i one:

  • Gracz otrzyma znacząco większą ilość informacji na temat skarbów, jakie może zdobyć w danym engramie
  • Obniżono poziom trudności Strików
  • Wzmocniono bronie egzotyczne
  • Udostępnione zostaną nowe możliwości komunikacji pomiędzy graczami
  • Ograniczono zasięg strzelby Shotguna, zmniejszono siłę Auto Rifle oraz wzmocniono Strike Rifle

Destiny dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Written By
More from Patryk

Destiny otrzyma wersję demonstracyjną

Activision zdecydowało się udostępnić graczom wersję demonstracyjną gry Destiny na PlayStation 4,...
Read More