Bungie przedstawia nową mapę w Destiny

Destiny to najnowsza produkcja Bungie, czyli zespołu odpowiedzialnego m.in za serię Halo. Destiny jest pierwszoosobową strzelaniną utrzymaną w klimatach science fiction. Niedawno zakończyły się beta testy tej produkcji, ale Bungie nie zwalnia tempa.

Akcja Destiny toczy się w XXVIII wieku i opowiada o próbach ratowania resztek ludzkiej cywilizacji przed kosmitami.

Beta testy gry Destiny pozwoliły autorom gry przekonać się, nad czym będą musieli popracować jeszcze przed jesienną premierą gry. Uczestnicy testów mogli zwiedzić ciekawe miejscówki. Promocji gry ciąg dalszy, redakcja serwisu IGN odwiedziła siedzibę Bungie.

Bungie stara się, aby ich najnowsza produkcja zainteresowała jak największą liczbę graczy. Świadczą o tym liczne materiały, jak również zakończone niedawno beta testy gry. Tym razem to serwis IGN postanowił wyciągnąć kilka informacji na temat Destiny od samych twórców. I jak widać na poniższym materiale wideo misja zakończyła się sukcesem.

Na wspomnianym materiale Lars Bakken przedstawia nową mapę, którą zwiedzimy podczas zabawy w Destiny, Wspomniana mapa nosi nazwę Twilight Gap i jest opuszczoną bazą wojskową, znajdująca się w górach na obrzeżach pewnego miasta. Pan Bakken poinformował, że jest to miejsce gdzie możemy spokojnie potrenować zanim zdecydujemy się na stracie z kosmitami. Warto dodać, że mapa Twilight Gap nie była dostępna ani podczas beta testów, ani w wersji alfa gr.

More from Mikołaj Ciesielski

Wiedźmin 3 na Xboksie One w 1080p?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG studia CD Projekt RED. Platformy...
Read More