Bungie prezentuje zwiastun premierowy Destiny

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina akcji osadzona w klimatach science- fiction oraz postapokaliptycznych. Za tytuł ten odpowiedzialne jest studio Bungie, które znane jest m.in z serii Halo. Twórcy postanowili na kilkanaście dni przed premierą zaprezentować zwiastun premierowy swojej najnowszej produkcji.

Akcja Destiny toczy się w XXVIII wieku i opowiada o próbach ratowania resztek ludzkiej cywilizacji przed kosmitami.

Bungie nie pozwala zapomnieć graczom o swojej najnowszej produkcji. Twórcy postanowili na kilkanaście dni przed premierą opublikować zwiastun premierowy, który ma zachęcić jak największą liczbę graczy do tego, aby spróbowali swoich sił i za pomocą własnego Strażnika przemierzyli wirtualną galaktykę. Trzeba przyznać, że choć poniższy materiał nie spodoba się wszystkim, to i tak na pewno wszyscy, którzy świetnie bawili się podczas testów beta Destiny będą wniebowzięci. Sami rzućcie okiem i dajcie znać czy Bungie Was przekonało.

Warto wspomnieć, że twórcy zapowiedzieli, że Destiny będzie wspierane przez różnego rodzaju dodatki, które oferować mają m.in nowe mapy. Pierwszy z owych DLC ma pojawić się jeszcze w tym roku i będzie nosić nazwę The Dark Below. Dodatek zaooferuje graczom nowe mapy, a także nową historię i rozgrywkę dla kooperacji. Jego cena ma wynosić niecałe 20 funtów. Destiny jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku, a po testach alfa oraz beta gry wielu graczy ma nadzieję, że również finalna wersja gry dostarczy im tyle samo radości.

Destiny trafi wyłącznie na konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 9 września tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

PlayStation Now zadebiutuje 13 stycznia w Stanach Zjednoczonych!

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiły się informacje dotyczące usługi PlayStation Now. Przedstawiono...
Read More